Пропозиція для власників приміщень

Пропонуємо співпрацю власниками приміщень вільного призначення.
Ми зацікавлені в довгостроковій оренді приміщень в житлових будинках, в офісних центрах, окремих будівель для використання їх під дитячі садки і дитячі центри.
Укладаючи договір оренди з Funkids, ви уникаєте проблем, пов'язаних з пошуком орендарів, рекламою своєї нерухомості, постійного контролю її стану.
Ми забезпечуємо підтримання приміщення в належному стані та необхідний поточний косметичний ремонт, сплату комунальних платежів.
Якщо Ваш об’єкт ще на стадії будівництва, ми допоможемо спланувати приміщення для дитячого саду або школи.

Пропозиція для власників квартир

Якщо у Вас є вільна нерухомість та немає можливості і бажання нею займатися, ми беремо на себе клопоти по її використанню, а Ви, в свою чергу, маєте постійний гарантований дохід, згідно з досягнутою домовленістю.
Ми орендуємо квартири під міні-сади і дитячі студії на тривалий термін, і вам не доведеться щороку займатися здачею своєї квартири.
Укладаючи договір оренди з Funkids, ви уникаєте проблем, пов'язаних з пошуком орендарів, рекламою своєї нерухомості, постійного контролю стану квартири.
Ми забезпечуємо підтримання квартири в належному стані та необхідний поточний косметичний ремонт, сплату комунальних платежів.

Пропозиція для власників будинків

Пропонуємо співпрацю власникам будинків - ми можемо орендувати ваш будинок на тривалий термін - для дитячого садка, при цьому ви уникаєте проблем, пов'язаних з пошуком орендарів, рекламою своєї нерухомості, постійного контролю її стану. Ми забезпечимо підтримання приміщення в належному стані та необхідний поточний косметичний ремонт, сплату комунальних платежів.
Другий варіант співпраці для власників будинків - покупка франшизи і відкриття дитячого садка в вашому будинку.
Якщо Ваш об’єкт ще на стадії будівництва, ми допоможемо спланувати приміщення для дитячого саду або школи.

Зворотній зв'язок

Зв'яжіться з нами прямо зараз!